درباره بازرگانی نجفی

GROHE Turbostat

تکنولوژی محصول GROHE Turbostat درجه حرارت دلخواه شما را در کسری از ثانیه فراهم کرده و آن دما را در مدت زمان دوش گرفتن ثابت نگه می دارد. GROHE حساسیت المنت حرارتی داخل را افزایش داده و مجاری آب را از نو باز سازی نموده است. حساسیت ترموستات های جدید به تغییرات ناگهانی فشار آب دو برابر سریعتر از قبل کشته ودر مقایسه با نمونه های مشابه 9 برابر دقیق تر می باشند.


DreamSpray GROHE

تمامی علم دوشهای GROHE دارای تکنولوژی DreamSpray GROHEمی باشند. این ترکیب با کیفیت و خلاقیت خاص باعث توزیع بهینه آّب و در نتیجه یک استحمام بی نظیر می شود. GROHE به عنوان یک متخصص تکنولوژی آب وظیفه خود می داند تا دوشهای با ویژگی متمایز طراحی نماید. فناوری DreamSpray GROHE در دل تمامی علم دوشهای GROHE وجود دارد تا راحتی و کارایی مادام العمر را به ارمغان آورند. این مسئله به معنای ترکیب آب و هوا استحمام بهتر و صرفه جویی در میزان مصرفی آب است. GROHE در طی دهه های متوالی محصولاتی را تولید کرده که با گذشت زمان امتحان خود را پس داده اند.


SilkMove GROHE

شیرآلات GROHE دارا یویژگی منحصر به فرد SilkMove GROHE می باشند. پس از لمس برای بار اول متوجه برتری این محصول خواهید شد پس از حرکت دادن اهرم شیر نرمی و روانی بی نظیر را حس خواهید کرد. زاویه بسیار عریض عملکرد اهرم به شما امکان می دهد تا میزان جریان و حرارت آب مورد نظر با دقت بالایی کنترل نمایید. حرکتهای نرم و روان اهرم مقادیر دقیق و معینی را انتقال خواهند داد راز منحصر به رد بودن فناوری SilkMove GROHE که موفق به دریافت نشان TUV SUD نیز شده است نهفته در تکنولوژی کارتریج ممتازی است که داخل شیر آب تعبیه شده است.


GROHE StarLight

سطح صاف و بی عیب و نقص و براق شیر آلات GROHE چشمان شما را خیره خواهد کرد این درخشش مادام العمر به لطف خاصیت شد لک و مقاومت بالا در برابر خش سطوح موسوم به GROHE StarLight حاصل شده است.

خرید اینترنتی شیرآلات kwc – خرید شیرآلات بهداشتی kwc – شیرهای هوشمندطراحی سایتترک مواد مخدرترک اعتیاد – شیرهای هوشمند – آکوا – سئو سایت